400′ den fazla yerli şarabın raflarında sizi beklediği TÜRKİYE’NİN en uygun fiyatlı şarap butiğine hoş geldiniz.

Sensus’a geldiğinizde, isterseniz, o şaraplardan birini, hatta yanında peynir bölümümüzden seçeceğiniz peynirinizi de alıp gidebilirsiniz. İsterseniz herhangi bir üzümün dört ayrı markadaki tadım setini peynir, galeta ve meyve eşliğinde deneyebilir, seçiminizi böyle yapabilirsiniz. Ya da bir şarap seçip barımızda keyifle yudumlayabilirsiniz.

NEDEN SADECE TÜRK ŞARABI ?
Şarabın anavatanı olan bu topraklarda dünyanın en güzel şaraplarının üretildiğine inanıyoruz. Kendi şaraplarımızın, kendi insanlarımız tarafından tam olarak bilinmesini istiyoruz. Cömert topraklarımızın tüm butik şarap üreticilerinin İstanbul’da tanınmasını istiyoruz. Dünyada söz sahibi olmaya başlayan ve yakın gelecekte pazar payını katlayarak arttıracak olan Türk şaraplarının, şimdiden damaklarda yer edinmesini istiyoruz.

NEDEN FİYATLARIMIZ ÇOK UYGUN ?

Kira maliyetimiz yok. Nakliye maliyetimiz yok. Üretilen fabrikalardan alıyoruz. Aracı maliyetimiz yok. Anemon Otelleri olarak toptan ve uygun fiyatlara alım yapıyoruz. Şarapları piyasada ne kadara satıldığına göre değil, alışımıza göre fiyatlandırıyoruz. Maksimum satış minimum kar felsefesiyle çalışıyoruz.